Для ОСББ

На сьогоднішній день майже у всіх містах України є нагальна потреба в проведенні певних заходів з модернізації у різних підгалузях ЖКГ. Особлива увага приділяється програмам енергозбереження та зниження споживання енергоносіїв. Величезний резерв економії енергоресурсів полягає саме у впровадженні заходів по економії споживання енергоресурсів у житловому фонді (встановлення приладів обліку споживання енергоресурсів, термомодернізація будинків тощо).
В умовах постійного зростання енергоносіїв та вартості комунальних послуг населення країни зіткнулося з нагальною потребою у зниженні споживання та ощадливого ставлення до енергоносіїв у своїх будинках.
У той же час, враховуючи складну фінансову ситуацію в країні, не всі мешканці мають можливість оплатити заходи з енергозбереження та термомодернізації будинків, навіть враховуючи залучення державного кредитування.
Тому Компанією «ДОМКОМ Україна» за сприянням Фонду розвитку та інновацій ЖКГ та Асоціації управителів житла розроблено програму термомодернізації будинків ОСББ з залученням різних джерел фінансування.

ДОМКОМ України пропонує:

  • Енергоаудит будівлі
  • Підготовка проекту і оцінка економії
  • Проведення загальної процедури узгодження кредиту в ОСББ
  • Підготовка документів для банку і робота з банком по організації позики
  • Робота з місцевими органами влади та грантовими організаціями для отримання ОСББ компенсацій відсотків і вартості матеріалів
  • Пропозиція для ОСББ найкращих підрядників робіт і матеріалів
  • Контроль якості робіт і здача об’єкта в експлуатацію

Саме завдяки реалізації такої програми буде можливо реально здійснювати заходи, що дозволять значно скоротити витрати населення на комунальні послуги, насамперед опалення, у багатоквартирному житловому фонді та привити мешканцям культуру ощадливого відношення до споживання енергоресурсів.