ДомКом Україна

впроваджує комплексні рішення
з оптимізації управління та утримання
всього житлово-комунального господарства міст

ic-1

Найкращий сервіс
у сфері ЖКГ

ic-2

90% наших клієнтів
задоволені сервісом

ic-3

Використовуємо найновіші
технологіїї та обладнання

ic-4

Оптимальні умови
праці співробітників

Про нас

Вирішуємо питання житлового фонду

Свою діяльність Компанія здійснює шляхом створення в містах підприємств – Керуючих компаній «ДомКом», які згідно з укладеними з органами місцевого самоврядування договорами здійснюють управління та утримання комунального житлового фонду місцевих рад.

Діяльність Керуючих компаній здійснюється у відповідності до законодавства України та спрямована на покращення надання житлово-комунальних послуг споживачам.

Компанія «ДомКом» входить до Фонду розвитку та інновацій ЖКГ, завдяки чому має можливості залучати інвестування в ЖКГ, та має партнерські відносини з багатьма провідними виробниками сучасного
обладнання і техніки.

Компанія ДомКом Україна здатна не лише вирішувати поточні питання утримання житлового фонду, а й впроваджувати комплексні рішення з оптимізації управління всього житлово-комунального господарства міст.

Наші компанії

Активно працюємо в містах України

Наша місія

Ми прагнемо до надання послуг високої якості для створення в обслуговуваних будинках атмосфери теплоти, затишку і чистоти. Ми даємо можливість жити в комфорті з МІНІМАЛЬНИМИ для клієнта моральними, тимчасовими і фінансовими витратами. Ми формуємо ефективну систему надання високоякісних послуг, що відповідають найвищим вимогам життя сучасного суспільства.

Останні новини

Новини компанії
16 липня Комітет із ЖКГ та енергоефективності Спілки Українських Підприємців (СУП) презентував проект Стратегії управління житловим фондом в Україні. За словами Голови Комітету Євгенії Дубінської,...
xrhd5rrnuvakcfne
Поздравляем компанию ДОМКОМ Кривой Рог с днём рождения! Желаем Вам процветания, стабильности, уверенного движения вперёд, значимых профессиональных достижений и слаженной работы коллектива....

Цілі компанії

Ми прагнемо найкращого.
happy-clients
Задоволеність клієнта – ключ до успіху

Ми надаємо клієнтам широкий спектр послуг з індивідуаль-
ним підходом до кожного. Використовуючи професійний досвід, сучасні технології в роботі, ми постійно перевищуємо очікування кожного з наших клієнтів і, завдяки цьому, добиваємося лідируючих позицій на ринку надання житлово-комунальних послуг.

move
Безперервний рух до кращого

Наша мета постійний рух у бік поліпшення й оптимізації нашої діяльності. І це, насамперед, кваліфіковане управління прийнятим на обслуговування житловим і нежитловим фондом, забезпечення його якісного змісту та підтримання стану прибудинкової території на високому рівні.

effectivnes
Зробити ефективність правилом

Стратегія бізнесу Компанії спрямована на постійне підвищення рівня комфорту сучасної людини.
Ми поважаємо думку і вибір наших клієнтів, враховуємо їхні інтереси і можливості, і робимо все, щоб завоювати довіру.

Наші партнери:

Співпрацюємо, підтримуємо та довіряємо.
  • part-1
  • part-2
  • part-3
  • part-4
  • part-5